Powiat krotoszyński - Kościoły

Strony

Kobylin, Plac Andrzeja Glabera 4
Parafia Matki Bożej przy złóbku w Kobylinie – parafia rzymskokatolicka należąca do dekanatu Krotoszyn diecezji kaliskiej. Została utworzona w 2008. Mieści się przy placu Andrzeja Grabera.
Kościół Świętego Wawrzyńca w Koźminie Wielkopolskim - rzymskokatolicki kościół parafialny w mieście Koźmin Wielkopolski. Należy do dekanatu Koźmin. Mieści się przy ulicy Kościelnej.
Krotoszyn, Stary Krotoszyn
Kościół Świętej Marii Magdaleny w Krotoszynie – rzymskokatolicki kościół parafialny znajdujący się w Krotoszyn, należący do dekanatu Krotoszyn w diecezji kaliskiej. Mieści się na przedmieściu Stary Krotoszyn.
Sulmierzyce, Poznańska 1
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Sulmierzycach − rzymskokatolicki kościół parafialny w mieście Sulmierzyce. Mieści się przy ulicy Nowej. Należy do dekanatu Zduny.
Kobylin, Kościelna 9
Kościół Świętego Stanisława w Kobylinie - rzymskokatolicki kościół parafialny w mieście Kobylin. Należy do dekanatu Krotoszyn. Miesci się przy ulicy Kościelnej.
Krotoszyn, Więźniów Politycznych
Kościół Świętego Fabiana, Świętego Rocha, Świętego Sebastiana w Krotoszynie – kościół rzymskokatolicki w mieście Krotoszyn, w województwie wielkopolskim. Należy do dekanatu Krotoszyn diecezji kaliskiej.
Kościół pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Roszkach – katolicki kościół parafialny znajdujący się w Roszkach w gminie Krotoszyn.
Krotoszyn, Jerzego Popiełuszki
Kościół Świętego Andrzeja Boboli w Krotoszynie – rzymskokatolicki kościół parafialny w Krotoszynie, w województwie wielkopolskim. Należy do dekanatu Krotoszyn diecezji kaliskiej.
Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Krotoszynie – kościół rzymskokatolicki w mieście Krotoszyn, w województwie wielkopolskim. Należy do dekanatu Krotoszyn diecezji kaliskiej.
Kościół Świętego Jana Chrzciciela w Rozdrażewie - rzymskokatolicki kościół parafialny w dawnym mieście Rozdrażew, w gminie Rozdrażew, w powiecie krotoszyńskim, w województwie wielkopolskim. Należy do dekanatu Koźmin. Mieści się przy ulicy Pleszewskiej.
Kościół św. Mikołaja w Benicach - rzymskokatolicki kościół parafialny we wsi Benice, w powiecie krotoszyńskim. Należy do dekanatu Krotoszyn.
Kościół ewangelicki w Zdunach – budowla sakralna w Zdunach wzniesiona w latach 1789-1792, do 1945 pozostająca świątynią miejscowego zboru ewangelickiego.
Kościół Świętego Jana Chrzciciela w Zdunach - rzymskokatolicki kościół parafialny w mieście Zduny. Należy do dekanatu Zduny. Mieści się przy ulicy Kobylińskiej.
Krotoszyn, Domki Farne
Kościół Świętego Jana Chrzciciela w Krotoszynie - kościół rzymskokatolicki w mieście Krotoszyn. Mieści się przy ulicy Domki Farne. Należy do dekanatu Krotoszyn.

Strony