Powiat nowotomyski - Kościoły

Strony

Kościół Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Zbąszyniu - rzymskokatolicki kościół parafialny w mieście Zbąszyń. Mieści się przy ulicy Senatorskiej.
Kościół Świętego Mateusza w Opalenicy - jeden z kościołów rzymskokatolickich w mieście Opalenica. Należy do dekanatu bukowskiego. Mieści się przy ulicy Farnej.
Lwówek, Pniewska 1
Kościół parafialny we Lwówku pw. Wniebowzięcia NPM oraz św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty znajduje się w pobliżu rynku, ok. 200 m na pd. wsch od niego, przy ul. Pniewskiej.
W Austrii: Wiedeń – Kościół św. Józefa w Wiedniu Na Białorusi: Mińsk – Kościół św. Józefa i klasztor Bernardynów w Mińsku Rubieżewicze Kościół św. Józefa w Rubieżewiczach W Chinach: Pekin – Kościół św. Józefa w Pekinie W Polsce: Bolesławów – Kościół św. Józefa Oblubieńca w Bolesławowie
Kościół św. Wawrzyńca w Łomnicy – rzymskokatolicki kościół w Łomnicy, w województwie wielkopolskim.
Kościół parafialny św. Andrzeja Apostoła w Brodach - wznosi się pośrodku wsi, stanowi jeden z cenniejszych zabytków budownictwa drewnianego w Wielkopolsce. Orientowany, drewniany kościół konstrukcji zrębowej, jednonawowy z kaplicami, nakryty jest wysokimi dachami gontowymi.
Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Kuślinie – rzymskokatolicka parafia w Kuślinie, należy do dekanatu bukowskiego. Powstała w 1979. Mieści się przy ulicy Szczanieckiej.
Nowy Tomyśl, Plac Fryderyka Chopina 10a
Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Tomyślu - jeden z dwóch kościołów rzymskokatolickich w mieście Nowy Tomyśl, w województwie wielkopolskim. Mieści się przy Placu Fryderyka Chopina. Należy do dekanatu lwóweckiego.
Bukowiec, Kościelna 27
Kościół Świętego Marcina w Bukowcu - zabytkowy kościół drewniany zbudowany w latach 1737-1742 w Bukowcu, ufundowany przez starostę śremskiego Karola Opalińskiego z Bnina. Ma konstrukcję zrębową, z zewnątrz oszalowaną.
Nowy Tomyśl, Marszałka Józefa Piłsudskiego 33
Kościół Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu - jeden z kościołów rzymskokatolickich w mieście Nowy Tomyśl. Mieści się przy ulicy Piłsudskiego. Należy do dekanatu lwóweckiego.
Wytomyśl, Kościelna 27
Telefon: 614411928
Kaplica pw. Wniebowstąpienia Pańskiego w Wąsowie – zabytkowa kaplica znajdująca się we wsi Wąsowo.
Lwówek, Aleja Emilii Sczanieckiej 60

Strony