Powiat rawicki - Kościoły

Strony

Rawicz, Sarnowa, Jana Kilińskiego 33
Kościół Świętego Andrzeja Apostoła w Rawiczu-Sarnowie - rzymskokatolicki kościół parafialny w dawnym mieście Sarnowa, obecnie dzielnicy Rawicza, w województwie wielkopolskim. Należy do dekanatu rawickiego. Mieści się przy ulicy Kilińskiego.
Jutrosin, Tadeusza Kościuszki 1
Kościół Świętej Elżbiety w Jutrosinie - rzymskokatolicki kościół parafialny w mieście Jutrosin. Należy do dekanatu jutrosińskiego. Mieści się przy ulicy Kościuszki.
Kościół Świętego Mikołaja i Anny w Miejskiej Górce - rzymskokatolicki kościół parafialny w mieście Miejska Górka. Należy do dekanatu rawickiego. Mieści się przy ulicy Sikorskiego.
Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bojanowie - rzymskokatolicki kościół parafialny w mieście Bojanowo. mieści się przy ulicy Marcinkowskiego. Należy do dekanatu rawickiego.
Rawicz, Ignacego Buszy 3a
Kościół Świętego Andrzeja Boboli w Rawiczu – jeden z trzech rzymskokatolickich kościołów parafialnych w Rawiczu, w województwie wielkopolskim. Należy do dekanatu rawickiego. Mieści się przy ulicy Ignacego Buszy.
Kościół św. Marcina - zabytkowy, klasycystyczny kościół parafialny, zlokalizowany w Szkaradowie (powiat rawicki).
Kościół św. Mikołaja Biskupa w Dubinie - rzymskokatolicki kościół parafialny we wsi Dubin, w powiecie rawickim. Należy do dekanatu jutrosińskiego.
Pakosław, 22 Stycznia 40
Parafia Świętego Walentego i Macierzyństwa Bożego Maryi Dziewicy w Pakosławiu – rzymskokatolicka parafia w Pakosławiu, należy do dekanatu jutrosińskiego. Powstała w XIV wieku. Mieści się przy ulicy 22 Stycznia.
Rawicz, Kościelna
Kościół Chrystusa Króla i Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Rawiczu - rzymskokatolicki kościół parafialny w mieście Rawicz. Należy do dekanatu rawickiego. Mieści się przy ulicy kardynała Stefana Wyszyńskiego. Obecnie jest najmłodszą z trzech katolickich świątyń w mieście.

Strony