Powiat rawicki - Atrakcje

Strony

Rawicz, Sarnowa, Wały Dąbrowskiego 31
Dwór w Sarnowie - zabytkowy dwór w Rawiczu, w dzielnicy Sarnowa, w powiecie rawickim, w województwie wielkopolskim. Razem z parkiem tworzy zabytkowy zespół dworski. Dwór został zbudowany w XIX wieku w stylu eklektycznym.
Ratusz w Rawiczu – budynek ratusza z 1753 znajdujący się w Rawiczu.
Rawicz, Sarnowa, Jana Kilińskiego 33
Kościół Świętego Andrzeja Apostoła w Rawiczu-Sarnowie - rzymskokatolicki kościół parafialny w dawnym mieście Sarnowa, obecnie dzielnicy Rawicza, w województwie wielkopolskim. Należy do dekanatu rawickiego. Mieści się przy ulicy Kilińskiego.
Jutrosin, Tadeusza Kościuszki 1
Kościół Świętej Elżbiety w Jutrosinie - rzymskokatolicki kościół parafialny w mieście Jutrosin. Należy do dekanatu jutrosińskiego. Mieści się przy ulicy Kościuszki.
Kościół Świętego Mikołaja i Anny w Miejskiej Górce - rzymskokatolicki kościół parafialny w mieście Miejska Górka. Należy do dekanatu rawickiego. Mieści się przy ulicy Sikorskiego.
Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bojanowie - rzymskokatolicki kościół parafialny w mieście Bojanowo. mieści się przy ulicy Marcinkowskiego. Należy do dekanatu rawickiego.
Rawicz, Rynek Sarnowski 1
Ratusz w Rawiczu-Sarnowie - dawny ratusz Sarnowy, niegdyś miasta, od 1973 dzielnicy Rawicza.
Rawicz, Ignacego Buszy 3a
Kościół Świętego Andrzeja Boboli w Rawiczu – jeden z trzech rzymskokatolickich kościołów parafialnych w Rawiczu, w województwie wielkopolskim. Należy do dekanatu rawickiego. Mieści się przy ulicy Ignacego Buszy.
Karolinki, Klasztorna 2
Klasztor franciszkanów w Miejskiej Górca na Goruszkach – klasztor franciszkanów, wchodzący w skład prowincji Wniebowzięcia NMP Zakonu Braci Mniejszych w Polsce, na terenie archidiecezji poznańskiej, w Miejskiej Górce w województwie wielkopolskim. Przyklasztorny kościół jednonawowy pw.

Strony