Powiat wolsztyński - Kościoły

Strony

Kościół Wniebowstąpienia Pańskiego w Wolsztynie – kościół filalny rzymskokatolickiej parafii Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej w Wolsztynie.
Wolsztyn, Doktora Kocha 36
Kościół Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej w Wolsztynie – rzymskokatolicki kościół parafialny w mieście Wolsztyn. Należy do dekanatu wolsztyńskiego. Mieści się przy ulicy Roberta Kocha.
Obra, Szkolna 12
Parafia Świętego Jakuba Większego Apostoła w Obrze – rzymskokatolicka parafia we wsi Obra, należy do dekanatu wolsztyńskiego archidiecezji poznańskiej. Została utworzona w 1243. Prowadzą ją Misjonarze Oblaci.
Siedlec, Wolsztyńska 1
Parafia Świętego Michała Archanioła w Siedlcu - parafia rzymskokatolicka należąca do dekanatu zbąszyńskiego archidiecezji poznańskiej. Została utworzona w XIII wieku. Mieści się przy ulicy Wolsztyńskiej.
Kościół Świętego Jana Chrzciciela w Przemęcie – rzymskokatolicki kościół parafialny w Przemęcie, w gminie Przemęt, w powiecie wolsztyńskim, w województwie wielkopolskim. Należy do dekanatu przemęckiego archidiecezji poznańskiej.
Kościół św. Bartłomieja w Kębłowie - rzymskokatolicki kościół parafialny we wsi Kębłowo, w gminie Wolsztyn, w powiecie wolsztyńskim, w województwie wielkopolskim. Należy do dekanatu wolsztyńskiego. Mieści się przy ulicy Stradyńskiej.
Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Przemęcie – dawny kościół parafialny, obecnie cmentarny znajdujący się we wsi Przemęt, w powiecie wolsztyńskim, w województwie wielkopolskim.
Kopanica, Księcia Józefa Poniatowskiego 35
Kościół Świętego Andrzeja w Przemęcie – dawny kościół parafialny, obecnie cmentarny znajdujący się we wsi Przemęt, w powiecie wolsztyńskim, w województwie wielkopolskim.
Kopanica, Księcia Józefa Poniatowskiego 51
Kościół Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Kopanicy - rzymskokatolicki kościół parafialny we wsi Kopanica, w gminie Siedlec, w powiecie wolsztyńskim, w województwie wielkopolskim. Należy do dekanatu zbąszyńskiego. Mieści się przy ulicy Poniatowskiego.
Obra, Powstańców Wielkopolskich 1

Strony