Powiat złotowski - Kościoły

Strony

Radawnica, Mostowa 3
Telefon: +48 67 2631385
Lipka, Tadeusza Kościuszki 21
Kościół św. Katarzyny – katolicki kościół parafialny zlokalizowany w Lipce, w powiecie złotowskim, w województwie wielkopolskim, przy Rynku. Istnieje przy nim parafia św. Katarzyny.
Jastrowie, Adama Mickiewicza
Kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Jastrowiu - jeden z dwóch rzymskokatolickich kościołów parafialnych w mieście Jastrowie. Należy do dekanatu Jastrowie. Mieści się przy ulicy 1 Maja.
Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Lędyczku - rzymskokatolicki kościół parafialny w dawnym mieście, obecnie wsi Lędyczek, w gminie Okonek, w powiecie złotowskim, w województwie wielkopolskim. Należy do dekanatu Jastrowie.
Kościół Świętego Rocha w Złotowie – rzymskokatolicki kościół parafialny w Złotowie, w województwie wielkopolskim. Należy do dekanatu Złotów II diecezji bydgoskiej.
Kościół Świętego Michała Archanioła w Jastrowiu - jeden z dwóch rzymskokatolickich kościołów parafialnych w mieście Jastrowie. Należy do dekanatu Jastrowie. Mieści się przy ulicy generała Kieniewicza.
Kościół Matki Bożej od Wykupu Niewolników w Okonku – rzymskokatolicki kościół parafialny w mieście Okonek. Należy do dekanatu Jastrowie. Mieści się przy ulicy Niepodległości.
Złotów, Panny Marii 13
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Złotowie - rzymskokatolicki kościół parafialny w mieście Złotów. Należy do dekanatu Złotów I. Mieści się przy ulicy Panny Marii.
Parafia pw. św. Marcina Biskupa w Starej Wiśniewce - rzymskokatolicka parafia we wsi Stara Wiśniewka. Erygowana w 1968 roku.
Kościół św. Stanisława – katolicki kościół filialny, zlokalizowany w Chwalimiach, w gminie Okonek. Należy do parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Lędyczku.
Kościół Wniebowzięcia NMP – katolicki kościół filialny, zlokalizowany w Borucinie, w gminie Okonek. Należy do parafii św. Jana Chrzciciela w Pniewie.
Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Tarnówce – została utworzona w 1951 roku. Należy do dekanatu Jastrowie diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Kościół parafialny został zbudowany w 1773, poświęcony 1975. Mieści się przy ulicy Niepodległości.
Kościół Świętego Stanisława Kostki w Złotowie – rzymskokatolicki kościół filialny należący do złotowskiej parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Mieści się w Złotowie, w województwie wielkopolskim. Należy do dekanatu Złotów I diecezji bydgoskiej.
Kościół Wniebowstąpienia Pańskiego – katolicki kościół filialny, zlokalizowany w Łomczewie, w gminie Okonek. Należy do parafii Matki Bożej od Wykupu Niewolników w Okonku.

Strony