Powiat kościański - Kościoły

Strony

Kościół klasztorny pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Lubiniu
Kościan, Wrocławska 28a
Dawny kościół ewangelicki w Kościanie znajdował się przy ulicy Wały Żegockiego. Został wybudowany w miejsce starego kościoła parafialnego pod wezwaniem Pana Jezusa pochodzącego z 1666 roku.
Kościół Świętego Michała Archanioła w Czempiniu - rzymskokatolicki kościół parafialny w mieście Czempiń. Mieści się przy ulicy Kościelnej.
Kościół Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Śmiglu - jeden z kościołów rzymskokatolickich w mieście Śmigiel. Mieści się przy ulicy Farnej. Należy do dekanatu śmigielskiego.
Kościan, pl. Niezłomnych 1
Kościół Pana Jezusa w Kościanie – rzymskokatolicki kościół parafialny parafii Świętego Ducha w Kościanie. Mieści się w Kościanie, w województwie wielkopolskim. Należy do dekanatu kościańskiego archidiecezji poznańskiej.
Kościan, Marszałka Józefa Piłsudskiego 34
Kościół Świętego Ducha w Kościanie – rzymskokatolicki kościół filialny w Kościanie, w województwie wielkopolskim. Należy do dekanatu kościańskiego archidiecezji poznańskiej.
Kościół parafialny pw. św. Michała Archanioła – rzymskokatolicki kościół parafialny we wsi Czacz.
Śmigiel, Jana Matejki 7
Kościół Świętego Stanisława Kostki w Śmiglu – jeden z dwóch śmigielskich rzymskokatolickich kościołów parafialnych. Należy do dekanatu śmigielskiego archidiecezji poznańskiej.
Krzywiń, Kościelna
Kościół Świętego Mikołaja Biskupa w Krzywiniu - rzymskokatolicki kościół parafialny w mieście Krzywiń. Należy do dekanatu krzywińskiego. Mieści się przy ulicy Kościelnej.
Śmigiel, Świętego Wita
Kościół świętego Wita w Śmiglu – rzymskokatolicki kościół znajdujący się w mieście Śmigiel, w województwie wielkopolskim.
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Starym Gołębinie – zabytkowy kościół parafialny w Starym Gołębinie, w powiecie kościańskim, w województwie wielkopolskim.
Kościan, Kościelna 1
Kościół parafialny Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny - najcenniejszy zabytek Kościana, dawna fara miejska.
Kościół pw. Wszystkich Świętych - katolicki kościół parafialny znajdujący się w Starym Białczu (powiat kościański).
Kościół św. Mikołaja w Bonikowie – rzymskokatolicki kościół w Bonikowie, w województwie wielkopolskim.

Strony