Gmina Istebna - Szczyty

Koczy Zamek (847 m n.p.m.) – niezalesione wzgórze w obrębie Bramy Koniakowskiej w południowej części Beskidu Śląskiego.
Złoty Groń (710 m n.p.m.) – góra w Beskidzie Śląskim, na terenie Istebnej. Stanowi kulminację krótkiego grzbietu, odchodzącego na tzw. Beskidzie od głównego wododziału karpackiego w kierunku północnym, nad dolinę Olzy.
Filipionki (779 m n.p.m.) – niewielkie, zalesione wzniesienie w Beskidzie Śląskim, wyrastające z południowych stoków grzbietu wododziału Wisły i Olzy na zachód od zwornikowej Karolówki, poniżej istebniańskiego przysiółka Pietraszonka.
Tyniok (892 m n.p.m.) – dwuwierzchołkowy szczyt w głównym grzbiecie Beskidu Śląskiego, wznoszący się bezpośrednio na północ od Przełęczy Koniakowskiej. Zalesiony wierzchołek wschodni jest niższy zaledwie o 2 m od wierzchołka zachodniego, pokrytego polami i pastwiskami.
Ochodzita (895 m n.p.m.) – wybitna, bezleśna góra o kopulastym kształcie w Beskidzie Śląskim, wznosząca się w głównym grzbiecie karpackim na terenie Koniakowa. Stanowi zwornik dla odgałęziającego się tu ku północy właściwego grzbietu Beskidu Śląskiego.
Siwoniowski (798 m n.p.m.) – niewybitny szczyt w południowej części Beskidu Śląskiego, a ściślej biorąc – wyraźne wypiętrzenie w grzbiecie, odchodzącym w Trojakach od głównego grzbietu wododziałowego Karpat w kierunku zachodnim i ograniczającym od południa dolinę Krężelki, ok.
Młoda Góra (838 m n.p.m.) – dość rozłożysta góra w Paśmie Czantorii w Beskidzie Śląskim.
Kiczory (czes. Kyčera, 989 lub 990 m n.p.m.) – szczyt w zachodniej części Beskidu Śląskiego w Beskidach Zachodnich. Jest drugim co do wysokości (po Wielkiej Czantorii) szczytem w całym Paśmie Czantorii.