Powiat wejherowski - Szczyty

Kruszewie (kaszb. Krëszewié) – wzgórze o wysokości 158,2 m n.p.m. na Pojezierzu Kaszubskim, położone w woj. pomorskim, w powiecie wejherowskim, na obszarze gminy Łęczyce. Na zachód od wzniesienia przepływa Jeżowska Struga. Ok. 1 km na północny wschód leży wieś Bożepole Małe.
Góra Markowca – wzgórze (92 m n.p.m.) dominujące nad zachodnimi granicami Rumi, doliną Zagórskiej Strugi i całą Pradoliną Redy-Łeby.
Góra Wysoka – wzgórze o wysokości 179,2 m n.p.m., położone w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Łęczyce.
Chodzież – wzniesienie o wysokości 37,1 m n.p.m. na Wybrzeżu Słowińskim, położone w woj. pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Choczewo. Ok. 1,2 km na południowy zachód od Chodzieży znajduje się Latarnia Morska Stilo.
Gromadzka Góra – wzniesienie o wysokości 170 m n.p.m. na Wysoczyźnie Żarnowieckiej, położone w woj. pomorskim, w pow. wejherowskim, w gm. Łęczyce.
Dąbrowa Góra – wzniesienie o wysokości 210 m n.p.m. na Pojezierzu Kaszubskim, położone w woj. pomorskim, w powiecie wejherowskim, na obszarze gminy Łęczyce.
Rybacka Góra – wzniesienie o wysokości 91,9 m n.p.m. na Wysoczyźnie Żarnowieckiej, położone w woj. pomorskim, w powiecie wejherowskim, na obszarze gminy Łęczyce. Przy północnym podnóżu Rybackiej Góry leży wieś Kisewo, a na południe od niej przebiega Pradolina Redy-Łeby, z płynącą rzeką Łebą.
Strażnica – wzniesienie o wysokości 81 m n.p.m., położone w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Gniewino. Na północ od wzniesienia w odległości ok. 1 km znajduje się wieś Słuszewo.