Powiat pucki - Szczyty

Miodna Góra – najwyższe wzniesienie Kępy Swarzewskiej o wysokości 55 m n.p.m., na Pobrzeżu Kaszubskim, znajdujące się w gminie Władysławowo, położone w kierunku północno-zachodnim od Cetniewa, w bliskim sąsiedztwie rezerwatu Dolina Chłapowska.
Kępa Ostrowska (kaszb. Òstrowskô Kãpa) – zalesiona kępa morenowa znajdująca się na obszarze wysoczyzny morenowej Pobrzeża Kaszubskiego w woj. pomorskim, na obszarze gminy miejskiej Władysławowo.
Białogóra – wzniesienie o wysokości 16,7 m n.p.m. na Wybrzeżu Słowińskim, położone w woj. pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Krokowa, na obszarze Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, ok. 0,5 km od brzegu Morza Bałtyckiego.
Góra Szwedów (także Szwedzka Góra, pot. Szwed) – wzniesienie o wysokości 19 m n.p.m. na wschodnim krańcu Mierzei Helskiej, wyrastające z wydm ciągnących się wzdłuż wybrzeża od strony Morza Bałtyckiego. Znajduje się w granicach administracyjnych miasta Helu.
Lubek (pot. Libek) – najwyższa wydma Mierzei Helskiej (12,5 m n.p.m.) na terenie miasta Jastarnia. Nazwa Lubek pochodzi od statku Lübeck, który wszedłszy na mieliznę, rozbił się tutaj prawdopodobnie w pierwszej połowie XVII w.