Powiat sochaczewski - Kościoły

Strony

Paprotnia, Niepokalanów, Świętego Maksymiliana Marii Kolbego 5
Bazylika Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask w Niepokalanowie - kościół pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia NMP, zbudowany w latach 1948-1954 w stylu modernistycznym według projektu krakowskiego architekta Zygmunta Gawlika.
Kościół parafialny pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Szymanowie – rzymskokatolicki kościół parafialny w stylu neobarokowym w Szymanowie pochodzi z XVII wieku. Do rozmiarów dzisiejszych został rozbudowany w latach 1893-1907.
Kozłów Biskupi, Nadrzeczna 2
Telefon: +48 517 017 737
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kozłowie Biskupim - parafia należąca do dekanatu Sochaczew-Matki Bożej Nieustającej Pomocy diecezji łowickiej. Erygowana w 1226. Mieści się przy ulicy Nadrzecznej. Duszpasterstwo w niej prowadzą księża diecezjalni.
Sochaczew, Trojanów, Aleja 600-lecia 86
Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Sochaczewie – rzymskokatolicki kościół parafialny należący do dekanatu Sochaczew-św. Wawrzyńca diecezji łowickiej. Znajduje się w dzielnicy Sochaczewa - Trojanowie.
Sochaczew, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1
Parafia św. Wawrzyńca w Sochaczewie – parafia znajduje się na terenie dekanatu sochaczewskiego w diecezji łowickiej. Przy parafii swoją działność prowadzą: Oaza Młodzieżowa, schola młodzieżowa i dziecięca, chór parafialny, Koła Żywego Różańca.
Sochaczew, Lazurowa 44
Parafia św. Brata Alberta Chmielowskiego – rzymskokatolicka parafia znajduje się na terenie dekanatu sochaczewskiego, diecezji łowickiej w Metropolii Łódzkiej.
Parafia pw. Matki Bożej Miłosierdzia w Pilawicach – parafia rzymskokatolicka usytuowana w Pilawicach. Należy do dekanatu św. Wawrzyńca w Sochaczewie, który należy z kolei do diecezji łowickiej.
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Brochowie – parafia rzymskokatolicka w dekanacie Sochaczew-św. Wawrzyńca diecezji łowickiej.
Rybno, Aleja Kasztanowa 1
Parafia Świętego Bartłomieja Apostoła w Rybnie - parafia należąca do dekanatu Sochaczew-Matki Bożej Nieustającej Pomocy diecezji łowickiej. Erygowana w 1342. Mieści się przy ulicy Kasztanowej. Duszpasterstwo w niej prowadzą księża diecezjalni.
Iłów, Generała Dywizji Franciszka Włada 1
Kościół Znalezienia Krzyża Świętego i Matki Bożej Królowej Polski w Iłowie – rzymskokatolicki kościół parafialny należący do dekanatu Sanniki diecezji łowickiej.
Sochaczew, Fryderyka Chopina 158A
Parafia św. Józefa robotnika w Sochaczewie – parafia rzymskokatolicka w dekanacie sochaczewskim diecezji łowickiej.
Parafia św. Jana Chrzciciela w Kątach - parafia znajdująca się w województwie mazowieckim,w powiecie sochaczewskim, w gminie Sochaczew, na terenie dekanatu sochaczewskiego w diecezji łowickiej.
Młodzieszyn, Sochaczewska 2
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Młodzieszynie – parafia należąca do dekanatu Sochaczew-św. Wawrzyńca diecezji łowickiej. Erygowana w XIV wieku. Mieści się przy ulicy Sochaczewskiej. Duszpasterstwo w niej prowadzą księża diecezjalni.

Strony