Powiat sokołowski - Kościoły

Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Ceranowie – rzymskokatolicka parafia położona w diecezji drohiczyńskiej w Dekanacie Sterdyń.
Konkatedra Niepokalanego Serca NMP w Sokołowie Podlaskim - kościół zbudowany w latach 1948-1951 według projektu architekta Andrzeja Boni z Warszawy, który wzorował się na swoim wcześniejszym planie kościoła Najczystszego Serca Maryi na placu Szembeka w Warszawie, przypominający styl neogotycki.
Parafia św.Jana Bosko w Sokołowie Podlaskim – rzymskokatolicka parafia położona w diecezji drohiczyńskiej.
Jabłonna Lacka, Henryka Sienkiewicza 2
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – rzymskokatolicki kościół parafialny w Jabłonnie Lackiej, w dekanacie Sokołów Podlaski diecezji drohiczyńskiej.
Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Kosowie Lackim – rzymskokatolicki kościół parafialny znajdujący się w mieście Kosów Lacki, w województwie mazowieckim. Należy do dekanatu Sterdyń diecezji drohiczyńskiej.
Grodzisk, Grodzisk koło Sterdyni 4
Parafia Trójcy Przenajświętszej w Grodzisku – rzymskokatolicka parafia położona w diecezji drohiczyńskiej w Dekanacie Sterdyń.
Parafia Św. Trójcy w Wyrozębach – rzymskokatolicka parafia położona w diecezji drohiczyńskiej.
Wirów, Aleja Jana Pawła II 2a
Parafia św. Antoniego Padewskiego w Wirowie - rzymskokatolicka parafia należąca do dekanatu drohiczyńskiego (nadbużańskiego). Erygowana 10 czerwca 1919. Mieści się przy al. Jana Pawła II 1.
Cerkiew Podwyższenia Krzyża Pańskiego w Seroczynie – cerkiew w Seroczynie wzniesiona na przełomie XVIII i XIX w., obecnie (2012) nieużytkowana.
Sterdyń, Kościelna 4
Kościół Świętej Anny w Sterdyni – rzymskokatolicki kościół parafialny należący do dekanatu Sterdyń diecezji drohiczyńskiej.
Parafia Świętego Stanisława w Skrzeszewie – rzymskokatolicka parafia należąca do dekanatu drohiczyńskiego (nadbużańskiego). Erygowana około 1431. Mieści się pod numerem 137.
Parafia Trójcy Przenajświętszej w Rozbitym Kamieniu - rzymskokatolicka parafia należąca do dekanatu Sokołów Podlaski. Erygowana przed 1448.
Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa – rzymskokatolicki kościół w Gródku, w dekanacie Drohiczyn diecezji drohiczyńskiej. Wzniesiony jako cerkiew unicka, następnie prawosławna.
Kościół św. Anny – rzymskokatolicki kościół parafialny w Rogowie, w dekanacie sokołowskim diecezji siedleckiej. Wzniesiony jako cerkiew unicka, na miejscu starszej cerkwi prawosławnej.
Sokołów Podlaski, Henryka Oleksiaka Wichury 3
Parafia Miłosierdzia Bożego w Sokołowie Podlaskim – rzymskokatolicka parafia położona w dekanacie sokołowskim należącym do diecezji drohiczyńskiej. ↑