Powiat ciechanowski - Kościoły

Strony

Glinojeck, Kościelna 1
Parafia św. Stanisława Biskupa Męczennika w Glinojecku - parafia znajdująca się w diecezji płockiej w dekanacie strzegowskim.
Gołymin-Ośrodek, Księdza Kazimierza Michalaka 6B
Parafia Świętego Jana Chrzciciela w Gołyminie-Ośrodku - parafia znajdująca się w diecezji płockiej w dekanacie makowskim. Została erygowana w XIV wieku.
Kościół Przemienienia Pańskiego w Sońsku – kościół rzymskokatolicki w diecezji płockiej.
Parafia Świętego Zygmunta w Kraszewie - parafia znajdująca się w diecezji płockiej w dekanacie ciechanowskim wschodnim. Została erygowana w 1434.
Parafia Świętego Zygmunta w Opinogórze Górnej - parafia znajdująca się w diecezji płockiej w dekanacie ciechanowskim wschodnim. Została erygowana w 1824. Mieści się przy ulicy Krasińskiego, pod numerem 1.
Parafia Świętego Stanisława w Lekowie – parafia znajdująca się w diecezji płockiej w dekanacie ciechanowskim zachodnim. Została erygowana w XIII wieku.
Ciechanów, Augustiańska 3
Kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ciechanowie – rzymskokatolicki kościół parafialny należący do dekanatu ciechanowskiego wschodniego diecezji płockiej.
Ciechanów, Księdza Piotra Ściegiennego 11
Telefon: +48236723754
Kościół Narodzenia NMP w parafii św. Józefa w Ciechanowie, dawny kościół farny, późnogotycki z pierwszej ćwierci XVI w.
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Grudusku – parafia znajdująca się w diecezji płockiej w dekanacie ciechanowskim zachodnim. Została erygowana w XI wieku.
Ciechanów, Batalionów Chłopskich 10
Parafia św. Franciszka z Asyżu w Ciechanowie – rzymskokatolicka parafia w Ciechanowie, w województwie mazowieckim, powiat ciechanowski.

Strony