Powiat lipski - Kościoły

Strony

Parafia św. Jana Chrzciciela w Pawłowicach – jedna z 10 parafii dekanatu lipskiego diecezji radomskiej.
Grabowiec, Kościelna 36
Parafia pw. św. Mikołaja - parafia rzymskokatolicka mająca swoją siedzibę w Grabowcu w powiecie lipskim, w gminie Rzeczniów. Należy do dekanatu siennieńskiego w diecezji radomskiej.
Solec nad Wisłą, Plac Bolesława Śmiałego 8
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Solcu nad Wisłą – rzymskokatolicki kościół parafialny należący do dekanatu lipskiego diecezji radomskiej.
Lipsko, Jana Kilińskiego 13
Kościół Świętej Trójcy w Lipsku – rzymskokatolicki kościół parafialny należący do dekanatu lipskiego diecezji radomskiej.
Kościół Świętej Barbary w Solcu nad Wisłą – rzymskokatolicki kościół cmentarny należący do dekanatu lipskiego diecezji radomskiej. Świątynia została zbudowana w końcu XVI wieku jako drewniana. W XVIII wieku została dobudowana część murowana.
Pasztowa Wola, Pasztowa Wola Kolonia 61
Parafia NMP Matki Kościoła w Pasztowej Woli – jedna z 9 parafii dekanatu iłżeckiego diecezji radomskiej.
Parafia Bożego Ciała w Wielgiem – jedna z 10 parafii dekanatu lipskiego diecezji radomskiej.
Kościół świętego Stanisława w Solcu nad Wisłą – rzymskokatolicki kościół filialny należący do dekanatu lipskiego diecezji radomskiej.
Sienno, Kościelna 2
Kościół Świętego Zygmunta w Siennie – rzymskokatolicki kościół parafialny należący do dekanatu siennieńskiego diecezji radomskiej.
Parafia św. Tekli w Tymienicy – jedna z 10 parafii dekanatu lipskiego diecezji radomskiej.
Parafia Matki Bożej Różańcowej w Osówce – parafia Kościoła Polskokatolickiego w RP, położona w dekanacie kieleckim diecezji krakowsko-częstochowskiej.
Parafia Świętej Trójcy w Chotczy Dolnej – Jedna z 10 parafii rzymskokatolickich dekanatu lipskiego diecezji radomskiej.
Ciepielów, Papuzińskiego 38
Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Ciepielowie – rzymskokatolicki kościół parafialny należący do dekanatu lipskiego diecezji radomskiej.
Parafia św. Jana Chrzciciela w Czerwonej – jedna z 9 parafii dekanatu iłżeckiego diecezji radomskiej.
Parafia pw. Matki Boskiej Częstochowskiej – parafia rzymskokatolicka mająca swą siedzibę we wsi Gozdawa w powiecie lipskim. Administracyjnie należy do dekanatu siennieńskiego w diecezji radomskiej.
Parafia Świętego Restytuta i Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Rzeczniowie – jedna z 10 parafii rzymskokatolickich dekanatu siennieńskiego diecezji radomskiej.
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Krępie Kościelnej – jedna z 10 parafii rzymskokatolickich dekanatu siennieńskiego diecezji radomskiej.
Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Aleksandrowie – jedna z 10 parafii rzymskokatolickich dekanatu siennieńskiego diecezji radomskiej.

Strony