Powiat kozienicki - Kościoły

Strony

Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Różańca Świętego - rzymskokatolicka parafia w Wysokie Koło, należąca do dekanat czarnoleskiego w diecezji radomskiej.
Brzóza, Kościelna 1
Parafia św. Bartłomieja w Brzozie – jedna z 9 parafii rzymskokatolickich dekanatu kozienickiego diecezji radomskiej.
Parafia św. Maksymiliana Kolbe w Janikowie – jedna z 9 parafii rzymskokatolickich dekanatu kozienickiego diecezji radomskiej.
Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika - rzymskokatolicka parafia w Oleksowie, należąca do dekanat czarnoleskiego w diecezji radomskiej.
Zajezierze, Księdza Józefa Sałka 2
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy - rzymskokatolicka parafia w Zajezierzu, należąca do dekanat czarnoleskiego w diecezji radomskiej.
Garbatka-Letnisko, Jana Kochanowskiego 137
Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny – rzymskokatolicka parafia w Garbatce-Letnisko, należąca do dekanatu czarnoleskiego w diecezji radomskiej.
Głowaczów, Plebańska 1
Kościół św. Wawrzyńca w Głowaczowie – kościół parafii św. Wawrzyńca w Głowaczowie, wybudowany przez księdza Stanisława Sikorskiego w latach 1956-1966 na gruzach dawnej świątyni, wysadzonej w 1944 r. przez hitlerowców.
Kościół Niepokalanego Serca Maryi w Gniewoszowie – rzymskokatolicki kościół parafialny należący do dekanatu czarnoleskiego diecezji radomskiej.
Kościół Świętego Wawrzyńca w Sieciechowie – rzymskokatolicki kościół parafialny należący do dekanatu czarnoleskiego diecezji radomskiej.
Magnuszew, I Armii Wojska Polskiego 41
Kościół świętego Jana Chrzciciela w Magnuszewie – rzymskokatolicki kościół parafialny należący do dekanatu głowaczowskiego diecezji radomskiej.
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Łękawicy – jedna z 8 parafii rzymskokatolickich dekanatu głowaczowskiego diecezji radomskiej.
Kozienice, Jana Kochanowskiego 2
Kościół Świętego Krzyża w Kozienicach – rzymskokatolicki kościół parafialny należący do dekanatu kozienickiego diecezji radomskiej.
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opactwie – rzymskokatolicka parafia w Opactwie, w powiecie kozienickim, województwo mazowieckie.
Ryczywół, Warszawska 16
Parafia św. Katarzyny w Ryczywole – Jedna z 9 parafii rzymskokatolickich dekanatu kozienickiego diecezji radomskiej.
Parafia Matki Bożej Anielskiej w Cecylówce – jedna z 9 parafii rzymskokatolickich dekanatu kozienickiego diecezji radomskiej.
Parafia Świętej Trójcy w Grabowie nad Pilicą – Jedna z 8 parafii rzymskokatolickich dekanatu głowaczowskiego diecezji radomskiej.
Parafia św. Rocha w Mniszewie – Jedna z 8 parafii rzymskokatolickich dekanatu głowaczowskiego diecezji radomskiej. Erygowana w 1413 roku.
Kozienice, Głowaczowska 41
Parafia Świętej Rodziny w Kozienicach - parafia rzymskokatolicka w dekanacie kozienickim.

Strony