Powiat warszawski zachodni - Kościoły

Ożarów Mazowiecki, Poznańska 183
Telefon: +48227221088
Parafia Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim – parafia rzymskokatolicka w Ożarowie Mazowieckim. Obsługiwana przez księży Pallotynów.
Parafia Najświętszej Marii Panny w Rokitnie – parafia rzymskokatolicka znajduje się w województwie mazowieckim, powiat warszawski – zachodni, gmina Błonie.
Parafia Trójcy Przenajświętszej w Błoniu - mariawicka parafia diecezji warszawsko-płockiej, Kościoła Starokatolickiego Mariawitów w RP.
Leszno, Sochaczewska 67
Parafia św. Jana Chrzciciela i Matki Bożej Różańcowej w Lesznie – mariawicka parafia diecezji warszawsko-płockiej, Kościoła Starokatolickiego Mariawitów w RP.
Parafia Świętego Franciszka z Asyżu w Izabelinie – parafia rzymskokatolicka w Izabelinie. Obsługiwana przez księży archidiecezjalnych. Mieści się przy ul. 3 Maja 83.
Kościół pw. św. Anny w Zaborowie – kościół parafialny, wzniesiony w 1791 roku w Zaborowie według projektu Hilarego Szpilowskiego w miejscu wcześniejszych świątyń.
Błonie, Jana Pawła II 7
Kościół Świętej Trójcy w Błoniu – rzymskokatolicki kościół parafialny położony przy ul. Jana Pawła II w Błoniu.
Łomianki, Warszawska 121
Parafia św. Małgorzaty DM w Łomiankach – parafia rzymskokatolicka w Łomiankach, obsługiwana przez księży diecezjalnych. Parafia została erygowana w 1461. Obecny kościół parafialny pochodzi z lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Mieści się przy ulicy Warszawskiej, w dzielnicy Łomianki Centralne.
Leszno, Warszawska 1
Parafia Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela w Lesznie – parafia rzymskokatolicka w Lesznie. Parafia jest obsługiwana przez księży diecezjalnych. Mieści się przy ulicy Warszawskiej.
Kampinos, Fryderyka Chopina 22
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kampinosie – rzymskokatolicki kościół parafialny należący do dekanatu błońskiego archidiecezji warszawskiej.
Błonie, Powstańców 8A
Parafia Narodzenia Pańskiego w Błoniu – parafia rzymskokatolicka w Błoniu. Obsługiwana przez księży diecezjalnych. Parafia została erygowana w 1996. Obecny kościół parafialny pochodzi z lat 1998-2002, konsekrowany w 2005.
Lipków, Paschalisa-Jakubowicza 112
Ołtarzew, Jana Kilińskiego 20
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Apostołów w Ołtarzewie – parafia rzymskokatolicka w Ołtarzewie, leżąca na terenie archidiecezji warszawskiej, w dekanacie laseckim we wsi Ołtarzew, położonej w województwie mazowieckim, w powiecie warszawskim zachodnim, w gminie Ożarów Mazowiecki .
Łaźniew, Aleja Księży Orionistów 1
Parafia św. Antoniego w Łaźniewie – parafia rzymskokatolicka dekanatu błońskiego archidiecezji warszawskiej, w Łaźniewie.
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Starych Babicach – parafia rzymskokatolicka w Starych Babicach. Obsługiwana przez księży archidiecezjalnych. Mieści się przy Rynku.