Sanktuarium Bożego Miłosierdzia - Cmentarze

Kraków, Siostry Faustyny
Cmentarz wojenny nr 384 – Łagiewniki – austriacki cmentarz wojenny z okresu I wojny światowej wybudowany przez Oddział Grobów Wojennych C. i K. Komendantury Wojskowej w Krakowie, znajdujący się na terenie jego okręgu XI Twierdza Kraków.
Kraków, Wspólna 1
Cmentarz Wola Duchacka – założony w 1922 roku jako cmentarz parafii Zmartwychwstania Pańskiego dla Łagiewnik i Woli Duchackiej, księży zmartwychwstańców, kierujących parafią.
Kraków, Jerozolimska 25
Podgórski cmentarz żydowski (stary) w Krakowie – cmentarz żydowski znajdujący się w Krakowie w dzielnicy Podgórze przy ulicy Jerozolimskiej 25. Cmentarz zajmuje powierzchnię kilku hektarów i obecnie znajduje się na nim tylko jeden nagrobek.
Kraków, Jerozolimska 25
Cmentarz wojenny nr 385 – Podgórze – austriacki cmentarz wojenny z okresu I wojny światowej wybudowany przez Oddział Grobów Wojennych C. i K. Komendantury Wojskowej w Krakowie i znajdujący się na terenie jego okręgu XI Twierdza Kraków.
Kraków, Wapienna 13
Cmentarz wojenny nr 386 - Podgórze Austriacki cmentarz wojenny z okresu I wojny światowej wybudowany przez Oddział Grobów Wojennych C. i K. Komendantury Wojskowej w Krakowie i znajdujący się na terenie jego okręgu XI Twierdza Kraków.
Podgórski Cmentarz żydowski nowy zwany także Cmentarzem Abrahama – kirkut znajdujący się w Krakowie w dzielnicy XIII, w Podgórzu przy ulicy Abrahama 3. Cmentarz zajmuje powierzchnię kilku hektarów i obecnie nie znajduje się na nim żaden nagrobek.
Kraków, Wapienna 13
Cmentarz Podgórski (nowy) – krakowski cmentarz komunalny, położony u stóp kopca Krakusa przy ul. Wapiennej.
Kraków, Podgórze, Aleja Powstańców Śląskich 1
Cmentarz Podgórski (stary) – cmentarz na Wzgórzu Lasoty we wschodniej części zrębu Krzemionek Pogórskich, w Krakowie-Podgórzu przy al. Powstańców Śląskich 1. ↑ Narodowy Instytut Dziedzictwa: Rejestr zabytków nieruchomych – województwo małopolskie (pol.). 30 września 2014. . s. 47.