Mazowieckie - Kaplice

Strony

Paprotnia, Niepokalanów, Świętego Maksymiliana Marii Kolbego
Płock, Stary Rynek 14/18
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Płocku - sanktuarium rzymskokatolickie, zwane też Betlejem Miłosierdzia Bożego.
Warszawa, Stara Praga, Ratuszowa 5a
Kościół Najświętszej Matki Bożej Loretańskiej w Warszawie – znajduje się na terenie diecezji warszawsko-praskiej, w dzielnicy Praga Północ przy ulicy Ratuszowej 5a w obszarze MSI Nowa Praga, w sąsiedztwie warszawskiego ZOO. Jest to najstarsza świątynia na Pradze.
Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Loretto - sanktuarium maryjne znajdujące się w Gminie Wyszków.
Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Górze Kalwarii – rzymskokatolicki kościół filialny należący do dekanatu czerskiego archidiecezji warszawskiej. Nazywany jest kościołem "Na Górce".
Nowy Dwór Mazowiecki, Modlin Twierdza, Szpitalna 69
Parafia św. Barbary w Nowym Dworze Mazowieckim - Modlinie - Twierdzy – parafia znajdująca się w diecezji płockiej w dekanacie zakroczymskim. Obejmuje swoim zasięgiem osiedle Modlin Twierdza w Nowym Dworze Mazowieckim.
Kaplica pod wezwaniem św. Walentego w Kamionce – świątynia mariawicka, filia parafii św. Anny w Piasecznie wchodzącej w skład diecezji lubelsko-podlaskiej Kościoła Starokatolickiego Mariawitów w RP.
Warszawa, Wilcza 7
Kaplica Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek od Cierpiących pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Warszawie - ogólnodostępna kaplica domu generalnego Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek od Cierpiących położona przy ul. Wilczej 7 w Warszawie.
Warszawa, Williama Heerleina Lindleya 12
Kaplica pw. Dzieciątka Jezus w warszawskiej dzielnicy Ochota, przy ulicy Lindleya 2/4, to neogotycka, zabytkowa świątynia powstała na początku XX wieku.
Warszawa, Wspólna 68
Parafia św. Barbary w Warszawie – mieści się na terenie pomiędzy dzisiejszymi ulicami Emilii Plater, Nowogrodzką, św. Barbary i Wspólną. Kaplica św. Barbary istnieje od 1782 roku. W latach 1883−1886 wzniesiono w jej sąsiedztwie nowy kościół św.

Strony