Gmina Wieleń

0

Gmina Wieleń - gmina miejsko-wiejska w województwie wielkopolskim, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckm.

Warto zobaczyć

Wieleń, Aleja Zamkowa
Pałac Sapiehów w Wieleniu – zabytkowy pałac, położony w Wieleniu, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w województwie wielkopolskim.
Kościół Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Nowych Dworach - zabytkowy, drewniany kościół we wsi Nowe Dwory, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w województwie wielkopolskim.
Kościół Matki Boskiej Siewnej w Herburtowie - zabytkowy, drewniany kościół we wsi Herburtowo w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w województwie wielkopolskim.
Kościół Matki Bożej Różańcowej w Dzierżążnie Wielkim – zabytkowy, drewniany kościół we wsi Dzierżążno Wielkie, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w województwie wielkopolskim.
Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dzierżążnie Małym – zabytkowy, drewniany kościół we wsi Dzierżążno Małe, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w województwie wielkopolskim.
Kościół św. Anny w Kocieniu Wielkim - zabytkowy, drewniany kościół we wsi Kocień Wielki, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w województwie wielkopolskim.
Kościół Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Dębogórze - zabytkowy kościół we wsi Dębogóra, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w województwie wielkopolskim.
Kościół Świętego Rocha w Wieleniu – jeden z dwóch rzymskokatolickich kościołów parafialnych w Wieleniu, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w województwie wielkopolskim. Należy do dekanatu Trzcianka diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.
Kościół św. Piotra i Pawła w Folsztynie – katolicki kościół filialny znajdujący się w Folsztynie (gmina Wieleń). Należy do parafii św. Rocha w Wieleniu.