Gmina Drawsko

0

Gmina Drawsko - gmina wiejska w województwie wielkopolskim, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckm.

Warto zobaczyć

Drawsko, Kościelna 4
Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa – katolicki kościół parafialny znajdujący się w Drawsku (wsi gminnej). Istnieje przy nim parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Kościół Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny z Fatimy w Kwiejcach - zabytkowy kościół we wsi Kwiejce w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w województwie wielkopolskim.
Kościół pw. św. Ignacego Loyoli - katolicki kościół parafialny znajdujący się w Pęckowie (ul. Powstańców Wielkopolskich 6) w gminie Drawsko, na północnym skraju Puszczy Noteckiej.
Kościół Matki Boskiej Królowej Polski w Chełście - zabytkowy kościół we wsi Chełst, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w województwie wielkopolskim.
Kościół Opatrzności Bożej – katolicki kościół filialny znajdujący się w Drawskim Młynie w gminie Drawsko. Należy do parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Drawsku.
Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Piłce – zabytkowy kościół, znajdujący się w miejscowości Piłka, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w województwie wielkopolskim.