Polska - Sport, Reakreacja

Strony

Pałac w Błociszewie to XIX-wieczny pałac znajdujący się we wsi Błociszewo, w województwie wielkopolskim.
Wrocław, Zygmunta Wróblewskiego 1
Telefon: +48713475150
Hala Stulecia (niem. Jahrhunderthalle, ang. Centennial Hall), daw. Hala Ludowa – hala widowiskowo-sportowa znajdująca się we Wrocławiu, w dzielnicy Śródmieście, na osiedlu Zalesie, w parku Szczytnickim. Wzniesiona w latach 1911–1913 według projektu Maxa Berga, w stylu ekspresjonistycznym.
Schronisko "Na Skałce" – prywatne schronisko (stacja turystyczna), położone w Gorcach na wysokości około 850 m n.p.m. Obiekt położony jest w dolinie potoku Jamne, dopływu Ochotnicy i znajduje się w granicach administracyjnych Ochotnicy Górnej (przysiółek Skałka).
Pałac w Zagórzu Śląskim – wybudowany w drugiej połowie XIX w. w Zagórzu Śląskim.
Stacja Turystyczna "Zygmuntówka" – prywatne schronisko turystyczne (stacja turystyczna), położone na przełęczy Klekociny w Paśmie Babiogórskim Beskidu Żywieckiego.
Katowice, Aleja Wojciecha Korfantego 35
Spodek – hala widowiskowo-sportowa w Katowicach przy alei Wojciecha Korfantego 35. Hala ta jest zarządzana przez Przedsiębiorstwo Widowiskowo-Sportowe „Spodek” i należy do miasta Katowice.
Chatka AKT Dobrodziej, dawniej Chatka Budowlańców - chatka studencka położona na polanie Witasówka nad Sopotnią Wielką w Beskidzie Żywieckim (Grupa Pilska i Romanki). Przez długi czas schroniskiem zarządzał Wydział Budownictwa i Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach (stąd nazwa chatki).
Pałac przy ul. Jagiellońskiej w Cieplicach – wybudowany w 1734 r. w Cieplicach.
Park Sielecki − park miejski w Sosnowcu, usytuowany przylegle do dzielnicy Sielec. Linię graniczną parku wyznacza ul. 3 Maja, zabudowania dzielnicy Sielec oraz ulica Mościckiego. Największy z Sosnowieckich parków.
Osiek, Dobry Brat, 12
Telefon: 58/ 582 12 21
Centrum Rehabilitacji i Rekreacji Dobry Brat w Osieku jest położone w samym sercu Borów Tucholskich, na Kociewiu, około 1,5 km od wsi Osiek. Centrum leży nad największym w powiecie starogardzkim jeziorem Kałębie.
Schronisko na Łapsowej Polanie – nieistniejące schronisko turystyczne, położone na wysokości 860 m n.p.m. na Łapsowej Polanie (Łapsowa Niżna) w Gorcach, na południowych stokach Bukowiny Obidowskiej. Było prowadzone przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze od 1968 roku do końca lat 70.
Dolomity Sportowa Dolina - Całoroczne Centrum Narciarsko Snowboardowe znajdujące się w Bytomiu Suchej Górze. Istnieje od 1 grudnia 2002 roku.
Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku (Lidia Czapiewska "Centrum Edukacji i Promocji Regionu") – jest prywatną firmą, należącą do Lidii Czapiewskiej, położoną na południe od Szymbarku w pobliżu drogi krajowej nr 20 w bezpośrednim sąsiedztwie tartaku Daniela Czapiewskiego, który był pomysłod
Karpacz, 20
Telefon: +48 75 612 67 00
Schronisko Górskie „Dom Śląski” (czasami występuje pod nazwą „Śląski Dom”, historycznie niem. Schlesier Haus) – turystyczne schronisko górskie w Sudetach w paśmie Karkonoszy położone na wysokości 1400 m n.p.m.
Międzygórze, Sanatoryjna 5
Telefon: +48 748135178
Chatka AKT Towarzystwa Bażynowego – chatka studencka, położona na w Karkonoszach, w północnej części Hutniczego Grzbietu na wysokości ok 1050 m n.p.m.. Opiekunem obiektu jest Towarzystwo Bażynowe.

Strony