Gmina Ozimek

0

Gmina Ozimek - gmina miejsko-wiejska w województwie opolskim, w powiecie opolskm.

Warto zobaczyć

Krasiejów, 1 Maja 10
Telefon: +48774651467
JuraPark Krasiejów, Dinopark w Krasiejowie – muzeum paleontologiczne połączone z parkiem rozrywki umieszczone na ciągle aktywnym terenie wykopalisk paleontologicznych w Krasiejowie.
Kościół św. Małgorzaty Męczennicy – rzymskokatolicki kościół parafialny położony przy ulicy Spórackiej 14 Krasiejowie. Kościół należy do parafii św. Małgorzaty Męczennicy w Krasiejowie w dekanacie Ozimek w diecezji opolskiej.
Grodziec, Częstochowska
Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej i św. Wojciecha – rzymskokatolicki kościół parafialny położony przy ulicy Częstochowska 138 w Grodźcu. Kościół należy do parafii Matki Boskiej Częstochowskiej i św. Wojciecha w Grodźcu w dekanacie Ozimek, diecezji opolskiej.
Kościół św. Jadwigi Śląskiej – rzymskokatolicki kościół filialny położony w Nowej Schodni. Kościół należy do parafii Matki Bożej Różańcowej w Schodniej w dekanacie Ozimek, diecezji opolskiej. ↑ Kościół św. Jadwigi Śląskiej w Nowej Schodni. .
Ozimek, Częstochowska 8
Kościół Ewangelicko-Augsburski – chrześcijański z denominacją luterańską kościół filialny pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela w Ozimku. Kościół należy do parafii ewangelicko-augsburskiej w Opolu w diecezji katowickiej.
Kościół Matki Bożej Różańcowej – rzymskokatolicki kościół parafialny położony przy ulicy Opolskiej 18 A w Schodniej. Kościół należy do parafii Matki Bożej Różańcowej w Schodniej w dekanacie Ozimek, diecezji opolskiej. ↑ Kościół Matki Bożej Różańcowej w Schodni. .
Kościół św. Antoniego Padewskiego – rzymskokatolicki kościół parafialny położony przy ulicy Ozimskiej 56 w Dylakach. Kościół należy do parafii św. Antoniego Padewskiego w Dylakach w dekanacie Ozimek w diecezji opolskiej. ↑ Kościół św. Antoniego Padewskiego. .
Kościół św. Mikołaja – rzymskokatolicki kościół parafialny położony przy ulicy 1 Maja 19 w Szczedrzyku. Kościół należy do parafii św. Mikołaja w Szczedrzyku w dekanacie Ozimek, diecezji opolskiej.
Kościół św. Jana Chrzciciela – rzymskokatolicki kościół parafialny w Ozimku. Kościół należy do parafii św. Jana Chrzciciela w Ozimku w dekanatu Ozimek w diecezji opolskiej.