Powiat sulęciński - Kościoły

Strony

Kościół Matki Bożej Częstochowskiej w Słońsku – rzymskokatolicki kościół parafialny w Słońsku, w gminie Słońsk, w powiecie sulęcińskim, w województwie lubuskim. Należy do dekanatu Kostrzyn. Mieści się przy Placu Wolności.
Torzym, Sulęcińska 8
Cerkiew pod wezwaniem św. Michała Archanioła w Torzymiu – prawosławna cerkiew parafialna. Należy do dekanatu Zielona Góra diecezji wrocławsko-szczecińskiej Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego. Świątynia mieści się przy ulicy Sulęcińskiej 8.
Kościół Matki Bożej Różańcowej w Lubniewicach - rzymskokatolicki kościół parafialny w mieście Lubniewice w województwie lubuskim. Mieści się przy ulicy Osadników Wojskowych.
Kościół Matki Bożej Królowej Polski w Trzemesznie Lubuskim – rzymskokatolicki kościół parafialny we wsi Trzemeszno Lubuskie, w gminie Sulęcin, w powiecie sulęcińskim, w województwie lubuskim. Należy do dekanatu Sulęcin. Mieści się przy ulicy Poznańskiej.
Kościół Świętego Henryka w Sulęcinie – rzymskokatolicki kościół parafialny w Sulęcinie, w województwie lubuskim. Należy do dekanatu Sulęcin diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.
Torzym, Sulęcińska
Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Torzymiu – rzymskokatolicki kościół parafialny w Torzymiu, w powiecie sulęcińskim, w województwie lubuskim. Należy do dekanatu Sulęcin diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.
Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gliśnie – budowla klasycystyczna we wsi Glisno, w powiecie sulęcińskim, w województwie lubuskim, będąca kościołem filialnym parafii w Trzemiesznie Lubuskim.

Strony