Malbork - Kościoły

Malbork, Osiedle XX-lecia 22
Kościół świętego Jana Chrzciciela w Malborku – rzymskokatolicki kościół parafialny znajdujący się w Malborku, w województwie pomorskim. Należy do dekanatu Malbork I diecezji elbląskiej. ↑ Narodowy Instytut Dziedzictwa: Rejestr zabytków nieruchomych - województwo pomorskie (pol.). 30 września 2014. .
Malbork, Juliusza Słowackiego 76
Kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Malborku – rzymskokatolicki kościół parafialny znajdujący się w Malborku, w województwie pomorskim. Należy do dekanatu Malbork I diecezji elbląskiej.
Kościół baptystyczny w Malborku – neogotycka świątynia przy ul. Jagiellońskiej 105 w Malborku z 1910, nieprzerwanie służąca miejscowemu zborowi baptystycznemu.
Malbork, Władysława Broniewskiego 10
Parafia Miłosierdzia Bożego w Malborku - rzymskokatolicka parafia położona w diecezji elbląskiej, w dekanacie Malbork I. Erygowana dekretem biskupa elbląskiego Andrzeja Śliwińskiego 11 czerwca 1993 roku.
Malbork, Józefa Wybickiego 2
Parafia pw. św. Urszuli Ledóchowskiej - rzymskokatolicka parafia w diecezji elbląskiej, w dekanacie Malbork I.
Kościół świętego Józefa w Malborku-Kałdowie – rzymskokatolicki kościół parafialny znajdujący się w Malborku, w dzielnicy Kałdowo, w województwie pomorskim. Należy do dekanatu Malbork II diecezji elbląskiej.