Powiat chojnicki - Kościoły

Strony

Bazylika Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Chojnicach – kościół rzymskokatolicki w Chojnicach, w województwie pomorskim.
Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Łęgu – rzymskokatolicki kościół parafialny w Łęgu w województwie pomorskim, w powiecie chojnickim, w gminie Czersk, zbudowany ok. 1887 r. w stylu neogotyckim.
Chojnice, Ducha Świętego 4
Parafia Chrystusa Króla i bł. Daniela Brottier w Chojnicach - rzymskokatolicka parafia należąca do dekanatu Chojnice, diecezji pelplińskiej. Prowadzona jest przez misjonarzy Ducha Świętego.
Kościół św. Marii Magdaleny w Czersku – rzymskokatolicki kościół parafialny w Czersku (woj. pomorskie), zbudowany w 1913, w stylu neogotyckim.
Kościół pod wezwaniem św. Jakuba Apostoła w Ostrowitem – rzymskokatolicki kościół parafialny znajdujący się w Ostrowitem, w gminie Chojnice, w powiecie chojnickim, w województwie pomorskim. Jest siedzibą parafii św. Jakuba Apostoła znajdującej się w dekanacie Rytel, i w diecezji pelplińskiej.
Kościół Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Chojnicach - barokowy kościół rzymskokatolicki w Chojnicach, w województwie pomorskim.
Brusy, Kościelna 2
Kościół Wszystkich Świętych w Brusach – rzymskokatolicki kościół parafialny w mieście Brusy, w województwie pomorskim. Mieści się przy ulicy Kościelnej.
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Charzykowach – rzymskokatolicka parafia należąca do dekanatu Chojnice diecezji pelplińskiej. Erygowana w 1979. Mieści się przy ulicy Długiej.
Chojnice, Obrońców Chojnic 4
Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Chojnicach – rzymskokatolicka parafia należąca do dekanatu Chojnice, diecezji pelplińskiej.
Chojnice, Plac Świętej Siostry Faustyny 1
Parafia Chrystusa Miłosiernego w Chojnicach - rzymskokatolicka parafia należąca do dekanatu Chojnickiego, diecezji pelplińskiej. Do parafii należą ulice: Ceynowy, Igielska, Igły, Kościerska nr 13 i 17, Młodzieżowa nr 1 i 3, Modra, pl. św s. Faustyny, Rzepakowa i Sielska .

Strony