Powiat rawski - Zabytki sakralne

Kościół św. Wojciecha w Białej Rawskiej – zabytkowy kościół parafialny pod wezwaniem świętego Wojciecha z początku XVI wieku. Obecny wygląd świątynia uzyskała po odbudowach po pożarach z końcu XVII wieku i z 1846 roku oraz dobudowaniu w 2. połowie XIX wieku neogotyckiej fasady.
Rawa Mazowiecka, Księdza Ignacego Jana Skorupki 3
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – rzymskokatolicki kościół parafialny należący do dekanatu Rawa Mazowiecka diecezji łowickiej. Do 1864 roku należał do augustianów, od 1938 roku należy do pasjonistów.
Kościół Przemienienia Pańskiego w Lubanii - kościół rzymskokatolicki położony we wsi Lubania w gminie Sadkowice, w powiecie rawskim, w województwie łódzkim. Kościół został zbudowany zbudowany w XIX wieku. Przy kościele znajdują się zabytkowe: cmentarz i kaplica.
Kościół pod wezwaniem św. Stanisława Biskupa w Boguszycach w powiecie rawskim (województwo łódzkie) – ufundowany przez Wojciecha Boguskiego, wybudowany w roku 1558, drewniany, 3-nawowy, kryty gontem.
Babsk, Lipowa 33
Kościół pw. św. Antoniego Padewskiego w Babsku – parafialna świątynia rzymskokatolicka w miejscowości Babsk, w gminie Biała Rawska, powiecie rawskim, województwo łódzkie.
Kościół Trójcy Świętej – rzymskokatolicki kościół parafialny należący do dekanatu Rawa Mazowiecka diecezji łowickiej.