Powiat radziejowski - Religia

Kościół Opieki MB w Osięcinach - świątynia rzymskokatolicka, zbudowana w latach 1845-1855. Jej fundatorami byli Józef i Karolina hr. Skarbek oraz Józef Gzowski.
Kościół Świętego Jakuba w Piotrkowie Kujawskim – rzymskokatolicki kościół parafialny w Piotrkowie Kujawskim, w powiecie radziejowskim, w województwie kujawsko-pomorskim. Należy do dekanatu piotrkowskiego. Mieści się przy ulicy św. Ducha.
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Radziejowie (radziejowska fara) – rzymskokatolicki kościół parafialny w Radziejowie, w powiecie radziejowskim, w województwie kujawsko-pomorskim. Należy do dekanatu radziejowskiego. Mieści się przy ulicy Kruszwickiej.
Dobre, Fabryczna 19a
Parafia Świętego Stanisława w Dobrem Kujawskim – rzymskokatolicka parafia położona we wsi Dobre Kujawskie. Administracyjnie należy do diecezji włocławskiej (dekanat radziejowski). Odpust parafialny odbywa się w święto Świętego Stanisława BM – 8 maja. Msze święte sprawowane są:
Kościół Znalezienia Krzyża Świętego w Radziejowie – rzymskokatolicki kościół parafialny i klasztorny franciszkanów konwentualnych w Radziejowie, w powiecie radziejowskim, w województwie kujawsko-pomorskim. Należy do dekanatu radziejowskiego diecezji włocławskiej.
Parafia Miłosierdzia Bożego w Topólce - rzymskokatolicka parafia położona we wsi Topólka. Administracyjnie należy do diecezji włocławskiej (dekanat lubraniecki).