Biała Podlaska - Kościoły

Biała Podlaska, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 53
Kościół Chrystusa Miłosiernego w Białej Podlaskiej - postmodernistyczny kościół parafialny w Białej Podlaskiej.
Kościół w Białej Podlaskiej w województwie lubelskim. Kościół parafialny parafii św. Anny w Białej Podlaskiej.
Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Białej Podlaskiej – późnobarokowa monumentalna, dwuwieżowa świątynia pobazyliańska wybudowana z fundacji Radziwiłłów w latach 1747-1759. Od 1919 roku przy kościele funkcjonuje rzymskokatolicka parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
Biała Podlaska, Gabriela Narutowicza 37/39
Kościół w Białej Podlaskiej w województwie lubelskim – kościół rektoralny Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów i klasztor poreformacki pw. św. Antoniego w Białej Podlaskiej.
Cerkiew Świętych Cyryla i Metodego w Białej Podlaskiej – prawosławna cerkiew parafialna. Należy do dekanatu Biała Podlaska diecezji lubelsko-chełmskiej Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego.
Parafia św. Michała Archanioła w Białej Podlaskiej - parafia rzymskokatolicka w Białej Podlaskiej. Parafia powstała w roku 2004 z części parafii św. Anny i Narodzenia NMP.
Parafia wojskowa Świętego Kazimierza Królewicza w Białej Podlaskiej znajduje się w Dekanacie Sił Powietrznych Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego. Jej administratorem jest ks. ppłk Mirosław Kurjaniuk. Obsługiwana przez księży diecezjalnych. Erygowana 21 stycznia 1993.
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Białej Podlaskiej - parafia rzymskokatolicka w Białej Podlaskiej.
Kościół Błogosławionego Honorata Koźmińskiego w Białej Podlaskiej – kościół parafialny parafii Błogosławionego Honorata Koźmińskiego w Białej Podlaskiej.