Powiat pyrzycki - Zbiorniki wodne

Zaborsko – jezioro położone w środkowej części Pobrzeża Szczecińskiego na Równinie Pyrzycko-Stargardzkiej na południe od wsi Zaborsko, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie pyrzyckim, w gminie Warnice.
Babińskie (niem. Babbiner See, wcześniej Hege See) – jezioro położone w zachodniej części Pojezierza Zachodniopomorskiego na Równinie Pyrzycko-Stargardzkiej, w Gminie Bielice. Powierzchnia 17 ha (0,17 km²), długość 760 m, szerokość 300 m.
Płoń (niem. Plönesee) – jezioro na Równinie Pyrzycko-Stargardzkiej, położone w województwie zachodniopomorskim, w powiecie pyrzyckim, w gminie Przelewice. Jezioro jest połączone z jeziorem Miedwie, rzeką Płonią i Kanałem Płońskim.
Jezioro Dołgie (niem. Langersee) - jezioro w woj. zachodniopomorskim, w pow. pyrzyckim, w gminie Bielice, leżące w zachodniej części Pojezierza Zachodniopomorskiego na Równinie Pyrzycko–Stargardzkiej.
Będogoszcz (niem. Klausdammsee) – jezioro położone w zachodniej części Pojezierza Zachodniopomorskiego na Równinie Pyrzycko-Stargardzkiej, na zachód od Jeziora Miedwie. Powierzchnia 130 ha.