Powiat głubczycki - Religia

Strony

Parafia pw. św. Katarzyny Panny i Męczennicy w Bliszczycach – parafia rzymskokatolicka znajdująca się w Bliszczycach. Należy do dekanatu Branice diecezji opolskiej.
Babice
Telefon: 77 47-11-045
Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Babicach – parafia rzymskokatolicka znajdująca się w Babicach. Należy do dekanatu Kietrz diecezji opolskiej.
Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pilszczu – parafia rzymskokatolicka znajdująca się w Pilszczu. Należy do dekanatu Branice diecezji opolskiej.
Branice, Kościelna 8
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Branicach jest rzymskokatolicką parafią dekanatu Branice diecezji opolskiej. Mieści się przy ulicy Kościelnej. Prowadzą ją księża diecezjalni.
Kietrz, Kościelna 7
Parafia św. Tomasza Apostoła w Kietrzu – parafia rzymskokatolicka należąca do dekanatu Kietrz diecezji opolskiej. Mieści się przy ulicy Kościelnej.
Baborów, Tadeusza Kościuszki 2
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Baborowie - rzymskokatolicka parafia dekanatu Kietrz diecezji opolskiej. Parafia została utworzona w 1340 roku. Mieści się przy ulicy Kościuszki.
Parafia pw. św. Jakuba Starszego w Nasiedlu – parafia rzymskokatolicka znajdująca się w Nasiedlu. Należy do dekanatu Branice diecezji opolskiej.
Baborów, Tadeusza Kościuszki 1
Telefon: (77) 48 69 120
Głubczyce, Jana Pawła II 7
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Głubczycach − rzymskokatolicka parafia w dekanacie Głubczyce.

Strony