Radom - Cmentarze

Radom, Ofiar Firleja 45
Cmentarz Komunalny w Radomiu – cmentarz usytuowany w dzielnicy Firlej na północ od centrum Radomia, największa nekropolia w Radomiu.
Radom, Warszawska 15
Cmentarz prawosławny w Radomiu – współczesna nekropolia wyznania prawosławnego znajdująca się w Radomiu przy ulicy Warszawskiej. Na cmentarzu spoczywają zarówno wyznawcy cerkwi prawosławnej jak i katolicy. Na terenie cmentarza znajduje się wiele zabytkowych nagrobków.
Radom, Bolesława Limanowskiego 72
Cmentarz Rzymskokatolicki w Radomiu – mieści się przy ulicy Bolesława Limanowskiego 72. Został założony w 1812 lub w 1813 na gruntach podarowanych przez niejakiego Łodwigowskiego, obywatela miasta Radomia.
Radom, Kielecka 44
Cmentarz ewangelicki w Radomiu - cmentarz ewangelicki parafii luterańskiej w Radomiu, położony przy zbiegu ulic Kieleckiej i Wolanowskiej w Radomiu.
Radom, Towarowa
Cmentarz żydowski w Radomiu – położony przy ulicy Towarowej koło Ronda Kozienickiego, utworzony w 1831 jako cmentarz epidemiczny dla ludności żydowskiej, przekształcony z czasem w grzebalny, ogrodzony murem z bramą wjazdową, domem przedpogrzebowym, zniszczony w czasie II wojny światowej.