Powiat zwoleński - Religia

Parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Kowalkowie - jedna z 9 parafii dekanatu iłżeckiego diecezji radomskiej.
Zwoleń, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 30
Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Zwoleniu – rzymskokatolicki kościół parafialny należący do dekanatu zwoleńskiego diecezji radomskiej.
Parafia św. Floriana w Łagowie Kozienickim – jedna z 11 parafii dekanatu zwoleńskiego diecezji radomskiej.
Policzna, Błogosławionego Kazimierza Sykulskiego 1
Parafia świętego Stefana w Policznie – jedna z 12 parafii rzymskokatolickich dekanatu czarnoleskiego diecezji radomskiej znajdująca się w Policznie.
Jasieniec Solecki, Jasieniec-Kolonia 124
Parafia Nieokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Jasieńcu Soleckim – jedna z 11 parafii dekanatu zwoleńskiego diecezji radomskiej.
Zwoleń, Graniczna 58
Parafia rzymskokatolicka pw. Zesłania Ducha Świętego w Zwoleniu - Jedna z 11 parafii dekanatu zwoleńskiego.
Parafia Świętego Jana Chrzciciela w Tczowie – Jedna z 11 parafii dekanatu zwoleńskiego diecezji radomskiej. Parafię prowadzą księża diecezjalni.
Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Ługach – jedna z 11 parafii dekanatu zwoleńskiego diecezji radomskiej.
Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny – rzymskokatolicka parafia w Wygodzie, należąca do dekanat czarnoleskiego w diecezji radomskiej.
Parafia Świętej Trójcy - rzymskokatolicka parafia w Gródku, należąca do dekanat czarnoleskiego w diecezji radomskiej.
Kazanów, Kościelna 43
Kościół Przemienienia Pańskiego i świętego Mikołaja w Kazanowie – rzymskokatolicki kościół parafialny należący do dekanatu zwoleńskiego diecezji radomskiej.
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Przyłęku – jedna z 11 parafii dekanatu zwoleńskiego diecezji radomskiej. Parafię prowadzą księża diecezjalni.