Powiat wąbrzeski - Atrakcje

Strony

Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Wąbrzeźnie – sanktuarium w Wąbrzeźnie w województwie kujawsko-pomorskim znajdujące się przy parafii pw. świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w dekanacie Wąbrzeźno
Dwór w Niedźwiedziu – dziewiętnastowieczne założenie dworsko-parkowe położone we wsi Niedźwiedź, w województwie kujawsko-pomorskim.
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Dębowej Łące – parafia rzymskokatolicka w diecezji toruńskiej, w dekanacie Golub, z siedzibą w Dębowej Łące.
Kościół św. Michała Archanioła w Błędowie - kościół parafialny dekanatu Wąbrzeźno. Wzmiankowany w 1320. Został wzniesiony prawdopodobnie na początku XIV wieku. W 1410 zniszczony, następnie odbudowany. Spalony w 1922 r.
Jezioro Wieldządzkie – jezioro w woj. kujawsko-pomorskim, w powiecie wąbrzeskim, w gminie Płużnica, leżące na terenie Pojezierza Chełmińskiego.
Wąbrzeźno, Plac Jana Pawła II
Telefon: +48566882555
Kościół Matki Boskiej Królowej Polski w Wąbrzeźnie – jeden z dwóch rzymskokatolickich kościołów parafialnych w Wąbrzeźnie w województwie kujawsko-pomorskim. Należy do dekanatu Wąbrzeźno. Mieści się przy Placu Jana Pawła II.

Strony