Powiat kłodzki - Sport, Reakreacja

Strony

Międzygórze, Sanatoryjna 5
Telefon: +48 748135178
Schronisko "Na Iglicznej" – schronisko w Sudetach Wschodnich w Masywie Śnieżnika w woj. dolnośląskim, w pobliżu sanktuarium Maria Śnieżna, przy węźle szlaków turystycznych.
„Chata Cyborga” w Bielicach – dawne górskie schronisko turystyczne w Bielicach, w Górach Bialskich, w woj. dolnośląskim, obecnie pensjonat.
Schronisko PTTK "Na Śnieżniku" im. Zbigniewa Fastnachta – górskie schronisko w Sudetach Wschodnich w Masywie Śnieżnika w woj. dolnośląskim.
Schronisko Górskie „Szarotka” – nieistniejące prywatne schronisko turystyczne, położone w we wsi Lasówka u stóp Gór Bystrzyckich, tuż przy drodze wojewódzkiej 389 Duszniki-Zdrój-Międzylesie. Obiekt posiadało 32 miejsca noclegowe, do dyspozycji gości udostępniana była kuchnia.
Schronisko PTTK "Pod Muflonem" – schronisko górskie PTTK w Sudetach Środkowych, w Górach Bystrzyckich, w woj. dolnośląskim.
Schronisko PTTK „Jagodna” – górskie schronisko turystyczne PTTK położone na wysokości 811 m n.p.m. w Sudetach Środkowych w Górach Bystrzyckich.
Schronisko PTTK "Na Szczelińcu" – górskie schronisko w Sudetach Środkowych, w Górach Stołowych, w województwie dolnośląskim.
Schronisko PTTK „Zygmuntówka” im. Zygmunta Scheffnera – schronisko górskie w Sudetach Środkowych w Górach Sowich w woj. dolnośląskim. Położone jest na wysokości 740 m n.p.m..
Schronisko PTTK „Orlica” w Zieleńcu – schronisko turystyczne, należące do spółki-córki PTTK, położone w centrum Zieleńca, dzielnicy Dusznik-Zdroju, u stóp polskiej części Gór Orlickich.
Schronisko PTTK "Pasterka" – schronisko PTTK w miejscowości Pasterka, w Sudetach Środkowych, w Górach Stołowych, w województwie dolnośląskim.
Kudowa-Zdrój, Stanisława Moniuszki 4
Telefon: 604 485 629

Strony