Pomorskie - Port

Rowy, Portowa 4
Telefon: +48 59 8141828
Port Rowy – port morski nad Morzem Bałtyckim na Wybrzeżu Słowińskim, położony w woj. pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Ustka, w miejscowości Rowy, na rzece Łupawie.
Hel, Żeglarska 1
Port Hel – cywilny port morski nad Morzem Bałtyckim, w południowej części Mierzei Helskiej, położony w woj. pomorskim, w powiecie puckim, w Helu. Port w Helu stanowi bazę dla floty rybackiej i żeglugi turystycznej.
Ustka, Marynarki Polskiej 1
Port Ustka – port morski nad Morzem Bałtyckim w ujściu rzeki Słupi w mieście Ustka w woj. pomorskim. Port obsługuje głównie statki turystyczne i jednostki sportowe.
Port Krynica Morska – port morski nad Zalewem Wiślanym w północnej Polsce, w południowej części Mierzei Wiślanej, położony w woj. pomorskim, w powiecie nowodworskim, w Krynicy Morskiej.
Port Kąty Rybackie – mały port morski nad Zalewem Wiślanym, w północnej Polsce w południowo-zachodniej części Mierzei Wiślanej, położony w woj. pomorskim, w powiecie nowodworskim, w gminie Sztutowo. Port w Kątach Rybackich jest użytkowany przez kutry rybackie, a także niewielkie jachty.
Przystań jachtowa Marina Gdańsk – marina w Gdańsku, znajdująca się na Nowej Motławie w Długich Ogrodach, przy ul. Szafarnia. Marina została wybudowana w 1997, w 1000-lecie miasta. Długość wynosi 290 m.