Pałac w Gawłowie - Atrakcje

0
Sochaczew, Gawłów, Gawłowska 148
Sochaczew, Trojanów, Aleja 600-lecia 86
Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Sochaczewie – rzymskokatolicki kościół parafialny należący do dekanatu Sochaczew-św. Wawrzyńca diecezji łowickiej. Znajduje się w dzielnicy Sochaczewa - Trojanowie.
Sochaczew, Lazurowa 44
Parafia św. Brata Alberta Chmielowskiego – rzymskokatolicka parafia znajduje się na terenie dekanatu sochaczewskiego, diecezji łowickiej w Metropolii Łódzkiej.
Sochaczew, Fryderyka Chopina 158A
Parafia św. Józefa robotnika w Sochaczewie – parafia rzymskokatolicka w dekanacie sochaczewskim diecezji łowickiej.
Sochaczew, Plac Kościuszki 2
Telefon: +48 46 862 33 09
Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą – mieści się w klasycystycznym budynku ratusza z lat 30. XIX w. w Sochaczewie.
Sochaczew, Plac Tadeusza Kościuszki 2
Ratusz w Sochaczewie - budowla klasycystyczna z lat 1825-1828 wybudowana według planów Bonifacego Witkowskiego. Powstał na miejscu murowanego ratusza powstałego w 1780 roku rozebranego po około 40 latach od powstania. Zniszczony w czasie I wojny światowej został odbudowany w 1918 roku.
Sochaczew, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1
Parafia św. Wawrzyńca w Sochaczewie – parafia znajduje się na terenie dekanatu sochaczewskiego w diecezji łowickiej. Przy parafii swoją działność prowadzą: Oaza Młodzieżowa, schola młodzieżowa i dziecięca, chór parafialny, Koła Żywego Różańca.
Sochaczew, Sierpniowa
Cmentarz żydowski w Sochaczewie – został założony najprawdopodobniej na przełomie XV i XVI wieku (pierwsze wzmianki o nim pochodzą z drugiej połowy XVI wieku) i znajduje się przy obecnej ulicy Sierpniowej. Ma powierzchnię 2,8 ha. Pierwotnie służył jako miejsce pochówków także dla Żydów warszawskich.
Sochaczew, Bartosza Głowackiego 2