Nisko

0

Nisko - miasto położone w woj. podkarpackim nad rzeką San.

Warto zobaczyć

Nisko, Adama Mickiewicza 3
Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca w Nisku - parafia rzymskokatolicka znajdująca się w diecezji sandomierskiej w dekanacie Nisko. Została utworzona 27 września 1927 z terenu parafii pw. św.Stanisława w Racławicach. Jest to najstarsza parafia w Nisku.
Nisko, Malce, Sopocka 73a
Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Nisku-Malce – parafia rzymskokatolicka znajdująca się w diecezji sandomierskiej w dekanacie Nisko. Została utworzona 28 kwietnia 1968 z terenu parafii św. Józefa w Nisku.
Nisko, Polskiego Czerwonego Krzyża 2
Synagoga w Nisku – synagoga znajdująca się w Nisku przy ulicy Polskiego Czerwonego Krzyża 2.
Nisko, Słoneczna 24
Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Nisku-Podwolinie - parafia rzymskokatolicka znajdująca się w diecezji sandomierskiej w dekanacie Nisko. Została utworzona w 2002 z terenu parafii św. Józefa w Nisku.
Nisko, Piaskowa 4d
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Nisku-Warchołach - parafia rzymskokatolicka znajdująca się w diecezji sandomierskiej w dekanacie Nisko. Została utworzona 22 czerwca 1984 z terenu parafii pw. św. Józefa w Nisku.
Nisko, Tysiąclecia 24
Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej w Nisku – parafia rzymskokatolicka znajdująca się w diecezji sandomierskiej w dekanacie Nisko. Została utworzona 15 marca 2004 z terenu parafii św. Józefa w Nisku.