Ciechanów - Religia

Ciechanów, Gwardii Ludowej
Nowy cmentarz żydowski w Ciechanowie przy ul. Gwardii Ludowej został założony pod koniec XIX wieku. Podczas II wojny światowej Niemcy zdewastowali cmentarz. Macewy zostały użyte do wybrukowania chodników w mieście. Ostatni znany pochówek odbył się w 1946 roku.
Najstarszy cmentarz żydowski w Ciechanowie – został założony najpewniej w XVII wieku. Nie pozostał po nim żaden ślad. Był położony w okolicy dzisiejszego skrzyżowania ulic 17 Stycznia z Tatarską i Jesionową.
Ciechanów, Augustiańska 3
Kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ciechanowie – rzymskokatolicki kościół parafialny należący do dekanatu ciechanowskiego wschodniego diecezji płockiej.
Ciechanów, Księdza Piotra Ściegiennego 11
Telefon: +48236723754
Kościół Narodzenia NMP w parafii św. Józefa w Ciechanowie, dawny kościół farny, późnogotycki z pierwszej ćwierci XVI w.
Ciechanów, Batalionów Chłopskich 10
Parafia św. Franciszka z Asyżu w Ciechanowie – rzymskokatolicka parafia w Ciechanowie, w województwie mazowieckim, powiat ciechanowski.
Parafia Błogosławionych Płockich Biskupów Męczenników – rzymskokatolicka parafia w Ciechanowie, w województwie mazowieckim, powiat ciechanowski. Parafia została erygowana 6 lipca 2009 przez biskupa Piotra Liberę. Wchodzi w skład dekanatu ciechanowsko-wschodniego w diecezji płockiej.
Ciechanów, Maksymiliana Marii Kolbe 39
Parafia Matki Boskiej Fatimskiej w Ciechanowie – jedna z 7 ciechanowskich parafii.