Bełchatów

0

Bełchatów – miasto powiatowe w województwie łódzkim.

Warto zobaczyć

Bełchatów, Rodziny Hellwigów 11
Dworek Olszewskich w Bełchatowie – zabytkowy kompleks dworsko-parkowy w stylu późnobarokowym z XVIII wiek.
Bełchatów, Tadeusza Kościuszki 2
Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – rzymskokatolicki kościół parafialny należący do dekanatu bełchatowskiego archidiecezji łódzkiej.
Bełchatów, Rynek Grocholski 8
Kościół Wszystkich Świętych – rzymskokatolicki kościół parafialny należący do dekanatu bełchatowskiego archidiecezji łódzkiej. Znajduje się w bełchatowskiej dzielnicy Grocholice.
Bełchatów, Sercańska 1
Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła i św. Barbary w Bełchatowie – rzymskokatolicka parafia sercańska w Bełchatowie. Swoim zasięgiem parafia obejmuje tereny osiedla Dolnośląskiego.
Bełchatów, Generała Ludwika Czyżewskiego 3
Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Bełchatowie – parafia rzymskokatolicka w Bełchatowie, w dekanacie bełchatowskim, archidiecezji łódzkiej.
Bełchatów, Świętej Faustyny Kowalskiej 8
Parafia Miłosierdzia Bożego w Bełchatowie - rzymskokatolicka parafia w dekanacie bełchatowskim archidiecezji łódzkiej.
Kościół ewangelicko-reformowany w Bełchatowie - kościół parafialny należący do Parafii Ewangelicko-Reformowanej w Bełchatowie.
Bełchatów, Księdza Jerzego Popiełuszki 9
Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Bełchatowie-Osiedlu Olsztyńskim – parafia rzymskokatolicka znajdująca się w archidiecezji łódzkiej w dekanacie bełchatowskim. Jest najmłodszą parafią w Bełchatowie, mieści się na Osiedlu Olsztyńskim, przy ulicy księdza Jerzego Popiełuszki.
Bełchatów, Aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 10
Parafia Zesłania Ducha Świętego w Bełchatowie - rzymskokatolicka parafia w dekanacie bełchatowskim archidiecezji łódzkiej,